Auto tehniskā palīdzība uz ceļa

Home  /  Pakalpojumi  /  Auto tehniskā palīdzība uz ceļa

Auto SOS: +371 28689689

Kam domāts “auto sos” tālrunis? Ikvienam, kam gadījusies kāda tehniska ķibele – pēkšņi nav iespējams iedarbināt savu transportlīdzekli, bedrē pārsista riepa, beigusies degviela, aizbloķējušās durvis vai radušās citas tehniskas problēmas.

Mēs Tev palīdzēsim jebkurā diennakts laikā, neatkarīgi no Tavas atrašanās vietas – Rīgā, citur Latvijā vai Eiropā, nodrošināsim Tev nepieciešamo palīdzību uz ceļa!

Ja bojājumu nevar novērst uz ceļa, mūsu evakuātors aizvēdīs Tavu auto līdz tuvākajām servisam.

Sniedzam diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa

Kāpēc uzticēties mums?

Ikdienā veicot auto servisa darbus, esam uzkrājuši bagātu pieredzi un atbildības sajūtu pret uzticētajiem uzdevumiem. Tas mums palīdz ātri noteikt Jūsu automašīnas tehnisko stāvokli, lai to savestu kārtībā vai evakuētu līdz vēlamajam galamērķim.

Auto evakuācijas gadījumā transportēsim jūsu pārvietošanās līdzekli bez liekiem laika tēriņiem un potenciālajiem auto kaitējumiem.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Biežāk Uzdotie Jautājumi (B.U.J.)

Mēs vienmēr izsūtam tuvāko cilvēku Jūsu atrašanās vietai un ierodamies 45 minūšu laikā Rīgas robežās, bet ārpus pilsētas – divu stundu laikā. Protams, viss ir atkarīgs no satiksmes intensitātes, taču par aptuveno ierašanās laiku paziņosim Jums sarunas laikā.

Lūdzu, sazinaties ar mums pa tālruni un atsakat auto sos palīdzību.

Ja Jūsu transportlīdzeklim būs radušās tehniskās problēmas, kuras ir iespējams atrisināt uz vietas – mēs to izdarīsim! Ja to nebūs iespējams salabot uz vietas, mēs piedāvāsim to transportēt uz Auto Em autoservisu, kur mēs parūpēsimies par Jūsu pārvietošanās līdzekli.

Nē, mēs palīdzēsim jebkuram nelaimē iestigušam auto. Tie var būt gan džipi, gan mikroautobusi, gan kravas un sacīkšu auto. Mēs neatstāsim Jūs novārtā bez nepieciešamās tehniskās palīdzības.

Auto SOS: +371 28689689