Nepieciešams autoevakuators?

Home  /  Pakalpojumi  /  Nepieciešams autoevakuators?

Transporta veidi, kam auto evakuators var palīdzēt:

Lai Jums nebūtu jāsatraucas par auto evakuāciju, mēs nodrošinām palīdzību dažādiem standarta un nestandarta izmēra auto:

Droša tehnikas transportēšana ir mūsu prioritāte.

Auto EM” auto evakuators nogādās Tavu iemīļoto transportlīdzekli uz jebkuru Tevis izvēlētu vietu Eiropas robežās. Palīdzēsim transportēt, izkļūt no grāvja vai nogādāt Jūsu vērtīgo transportlīdzekli pēc ceļu satiksmes negadījuma. Esam pārliecināti, ka spēsim Jums palīdzēt nepieciešamā un svarīgā brīdī. 

Ieguvumi izvēloties AutoEM evakuatoru

Strādājam bez brīvdienām. Strādājam 24/7/365 neatkarīgi no laika apstākļiem un veicamā attāluma visā Latvijā. Vienmēr būsim gatavi palīdzēt jebkuram negadījumā nonākušajam autovadītājam. “Auto EM” auto evakuators bez izņēmumiem strādā un palīdz katru dienu un nakti, bez brīvdienām un ir pieejams arī svētku dienās.

Evakuācija profesionāļu rokās

Auto evakuācija notiek pieredzējušu un zinošu profesionāļu pavadībā, kas krietni samazina risku sadragāt Jūsu automašīnu vēl vairāk. Uz vietas tiek veikta optimāla situācijas apzināšana. Jūsu auto droša transportēšana ir mūsu prioritāte.

Auto evakuators - maratonists

Auto evakuators Rīgā pie Jums ieradīsies ne ilgāk kā 45 minūšu laikā, savukārt, ja nepieciešamība pēc auto transportēšanas radusies ārpus pilsētas – auto evakuators ieradīsies divu stundu laikā. (ierašanās laiks, iespējams, var nedaudz mainīties, atkarībā no satiksmes intensitātes, ceļu stāvokļa, distances, u.c. apstākļiem)

Auto evakuēšanas cena

Auto evakuācija (vieglās automašīnas, miniveni līdz 2100 kg)

Rīgā – no 50 – 70 Eur

Ārpus Rīgas – no 0.70 Eur/km

Auto evakuācija (džipi, mikroautobusi, būvtehnika no 2100-4000 kg)

Rīgā – no 60 – 80 Eur

Ārpus Rīgas – no 0.80 Eur/km 

Tehniskā palīdzība uz ceļa (dzinēja piestartēšana, riteņa nomaiņa)

Rīgā – no 35 – 50 Eur

Ārpus Rīgas – no 0.60 Eur/km

Ja darbs uz vietas pārsniedz 20 minūtes, papildmaksa tiek piemērota 40 Eur/h

* Pakalpojumu cenās nav iekļauts PVN 21 % 

** Cenas norādītas par darba dienām laika posmā no 08:00 – 18:00, vakaros, naktīs un brīvdienās ir iespējama piemaksa 20-50%

*** Neparedzētu apstākļu dēļ cenas var mainīties. Precīzas cenas var uzzināt konsultējoties pa tālruni

Zvanīt: +371 28689689

Kāpēc uzticēties mums?

Auto evakuācija ir svarīgs un uzmanīgs process, kas būtu jāuztic profesionāļiem, lai nav lieka uztraukuma.

Automašīnai uz ceļa var rasties dažādas tehniskas problēmas un kā zināms, daudzi vēlas tikt galā paši, bet nereti sanāk tā, ka tiek sabojāts kaut kas vairāk, jo nav īsti bijis zināms kā to pareizi izdarīt.

Mūsu klienti, Auto EM auto evakuatoram ik dienu uztic veikt auto evakuāciju, kas gadu laikā ir veidojusi komandas pieredzi, lai precīzi noteiktu transportlīdzekļa bojājumus un evakuētu to bez liekiem laika tēriņiem, kā arī potenciālajiem auto kaitējumiem, kuri var radīties,  lūdzot drauga palīdzību.

Mūsu speciālisti iesaka izmantot autoevakuācijas pakalpojumus, lai neradītu satraukumu ģimenes lokā un saņemtu nepieciešamās atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Zvanīt: +371 28689689

Uzticams un drošs serviss!

Nav slēptu izmaksu!

Tev jābūt īpaši uzmanīgam. No kā? No neīstiem transporta evakuācijas pakalpojumu sniedzējiem. 

Nelegālie pārvadātāji ne tikai pieprasīs papildus samaksu, bet arī liks maksāt par dažādiem sodiem, kuri radušies pārkāpumu rezultātā. 

Auto Em ir pieejams 24/7, tas ir viens no iemesliem kāpēc mēs esam drošāki, nekā tie, kuri nepiedāvā pakalpojumus visu cauri diennakti.

Ja autoevakuatora pakalpojuma sniedzējs nakts stundās neceļ telefonu vai atsaka, tā ir pazīme, ka labāk izvēlēties citu un tas var nozīmēt to, ka pakalpojuma sniedzēs nav tas par ko uzdodas.

Mēs nekad no tevis neprasīsim kaut ko, par ko nebūsim jau tev paziņojuši. Ieraugot rēķinu nekad nebūs izmaksas, kuras ir parādījušās no “tukša gaisa”. 

Bieži vien, izsaucot auto evaktuatoru un saņemot rēķinu, vari saskarties ar dīvainām izmaksām, it īpaši, ja tava automašīna bija nepieciešams vest uz auto servisu, kuru ieteica auto evakuatora vadītājs.

Jo visticamāk viņš saņem komisiju par “piespēlēto” klientu. Un kurš par to maksās? Protams, ka tu!